O Mnie

Nazywam się Aleksandra Kobylińska, choruje na MPD (Mózgowe Porażenie Dziecięce). Jestem osobą kreatywną, wesołą i otwartą na ludzi. W 2011 roku miałam przyjemność uczestniczyć w koncercie Karoliny Kozak w Cudzie Nad Wisłą w Warszawie. To był koncert, który był moim pierwszym wypadem w stolicy.  Ważnym momentem w moim życiu był też udział w projekcie „Moda Bez Barier”. Występowałam tam, jako modelka. W 2008 założyłam, bloga, na który weszło łącznie ponad 19 tysięcy osób. W 2011 mój blog zajął 50 miejsce z 416 zgłoszonych w kategorii blogi literackie w konkursie „Blog Roku 2011”. Obecny adres bloga:  WWW.eraniworld.blogspot.com oraz www.erani.blog.pl i www.eranisofia.blogspot.com.

W 2012 brałam udział w kursie komputerowym organizowanym z funduszy Unii Europejskiej. Natomiast w 2013 wzięłam udział w konkursie „Miss Polski Na Wózku 2013” gdzie zajęłam 39 miejsce z 72 zgłoszonych kandydatek. Moją pasją jest pisanie wierszy. Zdobyłam wyróżnienie na 15. Międzyrzeckim Konkursie Poetyckim. Swoją przygodę z pisaniem zaczęłam w 2007 roku. Obecnie mam na swoim koncie ponad 400 utworów.

Adres E – mail mojego bloga:

eraniworldblog@gmail.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>